از کجا کاور مبل نخریم ؟

توصیه می‌شود هرگز کاور مبل را همراه با مبل از جایی‌که مبلمان را خریداری کرده‌اید تهیه نکنید و به‌صورت جداگانه برای مبلمان تان سفارش دهید . این مورد درباره محل های تعمیرات و رویه کوبی مبل هم صدق میکند .
اولین دلیلش این است که شما در اصل کاور خود را به یک واسطه سفارش داده‌اید .

معمولاً گالری‌ها و نمایشگاه‌های مبل به شما پیشنهاد خرید هم‌زمان کاور مبل را هم می‌دهند و درصدی از فروش آن را دریافت می‌کنند .
اکثراً این نوع کاورها از کیفیت چندانی برخوردار نیستند و از جنس درجه یک در تولید آن‌ها استفاده نمی‌شود .
به دلیل این‌که یک‌مرتبه از یک مبل اندازه‌گیری می‌کنند و طبق همان اندازه‌ها برای سرویس مبلمان‌های بعدی که در آینده سفارش می‌گیرند دوخته می‌شود ، اندازه‌ها دقیق نیست چون اندازه‌های مبل‌ها حتی توسط یک تولیدکننده یکی نیست و تغییر می‌کند و اندازه فوم آن کمتر یا زیادتر می‌شود و به‌صورت حرفه‌ای باید برای هر سرویس مبلمان جداگانه الگوبرداری انجام شود .
این نوع کاورها ضمانت ندارند و در صورت نیاز خدماتی به شما ارائه نمی‌گردد ، همچنین مشتری حق انتخاب نوع جنس و رنگ نوار و نوع دوخت و غیره را ندارد .

از کجا کاور مبل بخریم ؟
در طول سال‌ها فعالیت مان در زمینه کاور مبل بسیاری از افراد را دیده‌ایم که از خرید مبلمان همراه با کاور احساس پشیمانی می‌کردند و در بعضی از موارد بعد از ۶ ماه اقدام به تعویض آن‌ها می‌کردند .
بهترین گزینه برای تهیه روکش مبل ، سفارش دادن مستقیم و بدون واسطه به تولیدکننده معتبر است تا با اندازه‌گیری دقیق واستفاده از جنس درجه ۱ دارای ضمانت، کاری مورد قبول تحویل بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید